Stowarzyszenie Karkonoskie Zachełmie

KRS 0000494951

Wspomóż nas na Polak Potrafi!

W naszej zachełmiańskiej remizie budowlańcy kładą regipsy, a my kładziemy nacisk… na wspieranie nas na portalu Polak Potrafi! Ruszyła właśnie nasza akcja crowdfundingowa, dzięki której – mamy nadzieję – zgromadzimy pieniądze na pokrycie zwiększonych kosztów projektu. Potrzebujemy 30 tys. złotych na wyposażenie (stoły multimedialne, sprzęt rtv, stoły, krzesła), bo dotacja z UMWD w całości musi zostać przeznaczona na prace budowlane (mocno zdrożały przez ostatnie półtora roku).

Dlaczego warto nas wesprzeć? Bo to wyjątkowa akcja społeczna – niekomercyjna, otwarta dla wszystkich, a przy tym trochę szalona. Centrum kultury w małej wsi na końcu Polski? A tak właśnie – taki mamy pomysł i potrzebę.

Dla osób, które nam pomogą – mamy nagrody, m.in. vouchery na noclegi w Zachełmiu oraz płyty i zaproszenia na koncerty zespołów Szyszak i Raz Dwa Trzy.

Więcej tutaj: https://polakpotrafi.pl/projekt/remizazachelmie

Pięknie dziękujemy!

20190116_150551_pk

(a to nasze nowe okno w Remizie – na południe…)

 

Operacja pn. „Odbudowa wieży strażackiej wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń straży pożarnej na punkt informacji turystycznej wraz z infrastrukturą techniczną”. Cel operacji: udostępnienie turystom i społeczności lokalnej nowego obiektu infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej, stworzonego w oparciu o zasoby historyczne, przyrodnicze i kulturowe. Działanie 19.2 w ramach programu LEADER – „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja wdrażana w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność LGD Partnerstwa Ducha Gór
na lata 2014-2020.

Ilustracja na stronę - logotypy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacja

Opublikowane 17 stycznia 2019 przez w Remonty i inwestycje.