Stowarzyszenie Karkonoskie Zachełmie

KRS 0000494951

Uwaga! Debata kandydatów na wójta!

kandydaci

 

Szanowni mieszkańcy!

Stowarzyszenie powołaliśmy po to, by działało – więc działa. Już w najbliższą niedzielę 26 października o godz. 17.00 SKZ organizuje w Zachełmiu pierwszą (i pewnie jedyną w naszej gminie) debatę kandydatów na wójta gminy Podgórzyn. Zaproszenia do udziału w spotkaniu otrzymała cała czwórka zarejestrowanych kandydatów: Karolina Benesz, Mirosław Kalata, Robert Tarsa i Anna Latto.

Większość kandydatów potwierdziła już swój udział, jesteśmy przekonani, że ten(ta), który(a) jeszcze się zastanawia, też do nas dotrze. Będzie to więc niepowtarzalna okazja dla wszystkich mieszkańców Zachełmia – ale też gości z innych wsi – by poznać naszych kandydatów i porozmawiać o ich dorobku i planach. Każdemu kandydatowi gwarantujemy równe traktowanie!

Program debaty jest następujący:

17.00-17.10 – Powitanie kandydatów, przedstawienie programu i zasad spotkania

17.10-17.30 – Prezentacje kandydatów w porządku alfabetycznym (do 5 minut na osobę)

17.30-18.00 – I runda pytań, przygotowanych przez Stowarzyszenie Karkonoskie Zachełmie (czekamy na propozycje! kszwalek@wp.pl)

18.00-18.30 – II runda pytań – z sali.

Drodzy mieszkańcy – zarezerwujcie swój czas. Spotkamy się 26 października (niedziela) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Hotelu Concordia.

Będą z nami media! Relacja ze spotkania pojawi się w Muzycznym Radiu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informacja

Opublikowane 20 października 2014 przez w Bez kategorii.